Mūsų įmonė siūlo šias paslaugas:


Implantavimas, protezavimas ant implantų,
implantų higiena
ir panoraminės rentgeno nuotraukos

 

Implantacija STRAUMANN ir MEGAGEN firmų implantais AnyOne ir AnyRidge.

Panoraminės rentgeno nuotraukos, spausdinamos „Kodak” firmos spausdintuvu ant specialios ilgaamžės rentgeno plėvelės.

Implantacija pagal indikacijas (nuo 1 iki 6 implantų).

Momentinės implantacijos metodika.

Protezavimas ant implantų. Išimami dantų protezai (plokštelės) ant implantų.

Protinių, retinuotų dantų rovimas. Cistų šalinimas.

Sinuso dugno pakėlimo, kaulo priauginimo – kaulo augmentacijos operacijos.

Kitos burnos chirurgijos procedūros – lūpų pasaitėlio plastika, dantenų kontūrų formavimas, uždegiminių/nekrozavusių audinių pašalinimas ir kt.Profesionali burnos higiena
(rekomenduojama atlikti du kartus metuose)


Apnašų nuo dantų šalinimas ultragarsiniu skaleriu.

Apnašų šalinimas ir dantų poliravimas sodapūte (Air-Flow sistema).

Profesionali implantų higiena (rekomenduojama atlikti kas 6 mėn.).

Dantų balinimas kapomis ir balinimo lempa.

Dantų papuošalai.
Dantų ir dantų šaknų kanalų gydymas


Dantų ėduonies (karieso) gydymas.

Dantų šaknų kanalų gydymas, naudojant elektronius dantų šaknų viršūnės ieškiklius

ir specialius endodontinius skalerio antgalius.

Dantų kanalų užpildymas plombine medžiaga – karšta gutaperčia.

Dantų plombavimas šviesoje kietėjančiomis ir spalvotomis plombinėmis medžiagomis.

Viziografinės diagnostinės rentgeno nuotraukos.
Dantų protezavimas


Prettau cirkonio ir „Prettau anterior” cirkonio vainikėliai ir tiltai, modeliuoti ir frezuoti Zirconzahn CAD/CAM sistema.

Protezavimas frezuotais cirkonio vainikėliais ir tiltais ant implanto.

Metalo ir bemetalė keramika (vainikėliai ir tiltai).

Lanko atraminiai dantų protezai iš metalo ir plastmasės su užraktais ir be užraktų.

Tradicinės (kietos) iš Meliodent plastmasės (Vokietija) ir elastinės (minkštos) plokštelės iš DuraFlex (JAV) plastmasės.

Plokštelės su minkštu pamušalu.

Vainikėliai ir tiltai iš DurAcetal (JAV) plastmasės.

Išimamų dantų protezų (plokštelių) pataisos (atliekama tą pačią kreipimosi dieną).

 

 

Dantų protezų ir paslaugų pavyzdžiai


Labai patogi pacientui procedūra - implantavimas yra stabili, funkcionali ir veiksminga ilgalaikė priemonė.


Dantų implantavimas ir dantų protezavimas ant implantų

  Laboratorijoje gaminama danties restauracija iš keramikos ar metalo - įklotas ir užklotas. Įklotas „įklojamas“ į dantį, užklotas - „užkloja“ danties dalį ar visą dantį. Jais atstatomi maži ar vidutinio dydžio dantų vainikų defektai. Kadangi šios restauracijos gaminamos iš metalo arba keramikos, cirkonio, jos yra labai tvirtos, apsaugo dantį nuo galimo skilimo, o keraminiu užklotu atstatytas dantis estetiškai nesiskiria nuo natūralaus danties.


Užklotai

Plonytė, laboratorijoje CAD/CAM sistema frezuojama stiklo keramikos plokštelė - laminatė. Protezavimas laminatėmis – danties struktūrą tausojantis protezavimo būdas - laminatės tvirtinamos tik iš išorinio danties paviršiaus.   Būdamos labai plonos (iki 0,3 - 0,5 mm storio), jos absorbuoja, atspindindi ir praleidžia šviesą taip pat, kaip ir natūralus dantis, sukuria estetišką vaizdą. Protezuojant laminatėmis galima koreguoti dantų spalvą, formą, užpildyti tarpus tarp dantų. Tai puiki alternatyva dantų vainikėliams ir yra patikimesnė priemonė už estetinį plombavimą, nes tai ilgainiui spalvos nekeičiančios ir žvilgesio neprarandančios dantų restauracijos.


Laminatės burnoje

Pavieniai vainikėliai ir tiltai, tvirtinami ant dantų ar implantų. Tai - fiksuoti dantų protezai.

Metalo keramikos protezų pagrindą sudaro metalinis karkasas, padengtas natūralios ar sintetinės keramikos sluoksniu. Tai tvirtas ir estetiškas dantų protezas. Nors metalo keramika protezuojami tiek priekiniai, tiek krūminiai dantys, visgi ji turi trūkumą – metalas, sudarantis protezo pagrindą, yra linkęs sugerti šviesą, todėl metalo keramika atrodo ne tokia skaidri kaip natūralus dantis arba dantis iš cirkonio, frezuotas CAD/CAM sistema.


Metalo keramikos dantys ir metalinis pagrindas


Cirkonio keramikos dantų protezų pagrindą sudaro itin dideliu tvirtumu pasižymintis cirkonio oksido karkasas, frezuojamas ZirconZahn firmos CAD/CAM sistema. Cirkonio keramika, priešingai negu metalo keramika, yra pralaidi šviesai, todėl dantų protezai yra labai estetiški. Cirkonio keramiką rekomenduojame tiek priekinių, tiek krūminių, pavienių ir didelių dantų defektų atstatymui.


Dantų protezai iš cirkonio keramikos

Bemetalės dantų keramikos restauracijos gaminamos tik iš keramikos, todėl yra pralaidžios šviesai ir pasižymi itin estetiškomis savybėmis. Ši keramika neturi metalinio karkaso, yra ne tokia tvirta, todėl šią keramiką rekomenduojame protezuoti pavieniams priekiniams dantims.


Bemetalės keramikos pavyzdžiai

 Išimami dantų protezai naudojami, kai protezavimas neišimamais dantų protezais yra negalimas (jei nesamų dantų negalima atstatyti implantuojant ir protezuojant), arba gali būti naudojami ištraukus dantis ir planuojant implantaciją.

Viso dantų lanko plokštelė - pilni išimami protezai. Plokštelės pagrindas laiko ją vietoje, tačiau neužtikrina plokštelės stabilumo ant dantenų. Dėl per mažos kramtymo apkrovos nyksta žandikaulio kaulas ir plokštelę tenka dažnai iš naujo pritaikyti. Dantų plokštelėms yra alternatyva - ant dantų implantų tvirtinami išimami arba fiksuoti dantų protezai, šie variantai dažnai pasirenkami.


Elastinė plokštelė ir viso dantų lanko plokštelė

Kai dantų lanke trūksta tik vieno ar kelių dantų, yra protezuojama daliniais išimamais dantų protezais, lanko atraminiais dantų protezais ir estetinėmis plokštelėmis.

Išimamos dalinės plokštelės, kurių stabilumą gerina apkabėlės, fiksuojamos prie likusių dantų, tai lanko atraminiai dantų protezai.


Išimamos dalinės plokštelės su apkabėlėmis

1–3 dantų plokštelės (dantų protezai) - estetinės plokštelės, dažniausiai naudojamos, kai po danties traukimo atsiradusį defektą norima laikinai pridengti, taip padedama pacientui išvengti diskomforto.


Laikinos estetinės plokštelės

 


Lanko atraminiai dantų protezai iš DurAcetal plastmasės (be metalo)Per labai trumpą laika Jūs galite turėti nuostabiai baltus dantis!

Dantų balinimas dantų balinimo kapomis

Tai dantų balinimo metodika, skirta pacientams naudoti namuose. Nuėmus dantų atspaudus, pagaminamos individualios plastikinės kapos. Jas kiekvieną vakarą reikia pripildyti balinančio gelio ir palikti ant dantų nakčiai. Procedūrą reikia tęsti 10 - 14 dienų. Negyvi dantis nebąla. Ši metodika skiriasi tuo, kad pats balinimo pricesas ilgai trunka, reikalauja iš žmogaus daug valios pastangų, tuomet, kai balinimo efektą dantų balinimo lempa galite matyti po 30 minučių.

Dantų balinimas Beyond lempa

BEYOND firma sukūrė produktą, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet ir išvalo šlaką iš vidinės danties struktūros. Šaltos šviesos dantų balinimo prietaisas naudoja siaurą aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spindulį, kurio bangos ilgis nuo 480 iki 520 nanometrų. Specialiu optiniu procesu yra pašalinti žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. Dantų balinimo gelyje yra medžiagos, kuri, veikiama šaltos šviesos, aktyvuoja dantyje esantį deguonį ir šis pašalina iš danties emalio bei dentino šlaką, susikaupusį nuo dažančio maisto, gėrimų it kitų spalvinančių dantis priemonių. Per vieną trumpą procedūrą yra sugrąžinamas buvęs dantų baltumas. Balinimo procesas su šaltos šviesos lempa Beyond trunka iki 30 minučių.

Vykdant dantų balinimą žemoje balinimo temperatūroje, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą. Balinimas šaltos šviesos lempa yra trumpa procedūra be pašalinio poveikio, išbalinanti dantis ilgesniam periodui.

BEYOND lempa yra pripažinta vienu iš saugiausių ir efektyviausių būdų balinti dantis! Po balinimo šia lempa, dantys nubąla keliais atspalviais pagal klasikinę spalvų skalę.Profesionalioji burnos higiena

Burnos higiena - tai burnos ertmės priežiūra, dantų apnašų šalinimas, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms.

Profesionalioji burnos higiena - tai burnos ertmės higieninės procedūros, kurių metu šalinamos įvairios apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, pacientai mokomi asmens higienos, atliekamos gydomųjų preparatų (pvz., fluoro) aplikacijos. Mūsų įmonės burnos higienistės profesionaliam nuvalymui naudoja Air - flow sistemą.

Air - flow sistema efektyviai valo minkštas apnašas, pigmentus susidariusius dėl kavos, juodos arbatos, rūkymo ar dažančių maisto produktų vartojimo. Šioje sistemoje naudojami specialūs sodos milteliai kartu su stipria vandens ir suspausto oro srove.

Ultragarsiniu aparatu šalinami akmenys virš dantenų ir po jomis, kas daroma ne visuomet (pašalinami tik akmenys virš dantenų).

Jei akmenų daug, visų pašalinti vieno vizito pas burnos higienistę metu neįmanoma. Tai atliekama per kelis seansus. Nuvalius apnašas, galima vykdyti gydomųjų preparatų aplikacijas. Profesionalios higienos procedūros atlikimo dažnumas priklauso nuo paciento asmens higienos kokybės, apnašų ir akmenų kaupimosi intensyvumo. Todėl, atsižvelgiant į šiuos veiksnius, profesionaliają burnos higieną rekomenduojama atlikti 1-2 kartus metuose.

Dantų papuošalai

Dantų papuošalai – tai nuostabus būdas pagyvinti jūsų šypseną. Papuošalas suteikia šypsenai žavesio ir spindesio. Tai neskausminga procedūra.

Burnos higienistė pritvirtins papuošaliuką prie danties paviršiaus. Procedūra yra visiškai neskausminga, papuošalas nekenkia danties emaliui ir nepažeidžia danties.

Gali būti trumpalaikiai ir ilgalaikiai dantų papuošalai.
Dantų silantavimas

Dažniausiai silantai naudojami vaikų krūminių nuolatinių dantukų paviršiams dengti. Ką tik išdygęs dantis ypač jautrus išoriniams faktoriams, taigi būtent vaikų dantims silantai teikia didžiausią naudą. Silantai kainuoja nedaug (iki tam tikro amžiaus-net nemokamai-pagal programą), tačiau jų nauda akivaizdi. Dantys, kurie laiku ir kokybiška buvo padengti silantais - lėmė tai, kad dantukai buvo visiškai sveiki.
Pati padengimo procedūra yra paprasta, greita ir neskausminga. Dantis nėra gręžiamas. Prieš padengiant silantu, dantukas nuvalomas nuo apnašų, maisto likučių nusausinamas, tai svarbus momentas. Visa procedūra užtrunka nuo 20 iki 60 sekundžių, reikia pridėti kietinimo specialia lempa laiką, kuris užtrunka apie 20 sekundžių.
Kompensuojamasis (nemokamas) dantų protezavimas


Įmonė yra sudariusi sutartis su Klaipėdos ir Kauno teritorinėmis ligonių kasomis (dėl nemokamo dantų protezavimo gali kreiptis Jurbarko rajono, Šakių ir kitų Kauno apskrities rajonų gyventojai).

Vaikų dantų protezavimas nemokamas (finansuojamas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo iki 3560 litų arba 1031.05 eurų).
Atsiskaitymas


Galimas atsiskaitymas už paslaugas išsimokėtinai.
Taip pat už paslaugas galima atsiskaityti ir kortele arba
pasinaudojant Ūkio banko lizingo ir MEDlizingo paslaugomis.Informacija ir registracija:


Lino g. 1, Jurbarkas, tel. (8 447) 72 255, mob. tel. 8 620 62971,

Vydūno g. 56D, 304 kab. (poliklinikos III aukštas), mob. tel. 8 618 26 823

Vytauto Didžiojo g. 7, mob. tel. 8 686 02 022

 


L. Šulinskienės dantų protezų gamybos įmonė
Lino g. 1, Jurbarkas
Tel. 8 (447) 72 255
El.p. info (eta) lsdantulabor.lt
http://lsdantulabor.lt
©2014 Visos teisės saugomos.